| alma200033 a întrebat:

Știți ceva seriale și filme foarte faine?

5 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Joker 2019, Two Lovers, Shutter Island, Bohemian Rhapsody, Luther 2003, Unbroken 2014, Tolkien, J. Edgar, Alita: Battle Angel, Einstein and Eddington.
Acestea sunt 10 filme care mi-au placut dintr-o lista lunga, sper sa te prinda si pe tinewinking.

| wildthing a răspuns:

Pai trebuie sa specifici ce gen iti place.

| alma200033 explică (pentru wildthing):

Romantic, comedie, fantezie, sf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multi ani era un serial fain numit Passions. Cu mai multe familii dintr-un orasel numit Harmony. Poate l-ai vazut cel putin cateva episoade.
Mai era un serial bun numit Desperate Housewives. Mai multe neveste disperate happy
Filme iti recomand: 1408, Mr. Church, Trainspotting, Cube, More than blue, His last gift, The Collector, Would you rather.

| Erik55 a răspuns:

Darkest hoyur
ai aici un scurt rezumat: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......-decisiva/