| EuGabriela a întrebat:

a fost azi un film pe euforia tv nu l-am vazut t dar stiu ca era cu o fata surda care era si bogata si un ttip chelner car canta super happy va rog imi place filmul mult si vreau sa-l vad tot ca am prins doar un pic si daca sunteti asa de buni cum cred eudati si un site unde il gasesc daca nu caut eu no prblem Dau funda celu care da si un stie sau doua

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A,dacă spui la ora 17, 00 iar tipul din film mai și cânta, atunci este:Listen to Your Heart (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/listen-to-your-heart-471829/

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Fast Track (2006)

| EuGabriela explică (pentru faramatania):

Nu e fast track am cautat

| EuGabriela explică (pentru faramatania):

DA|! mersi mult

| faramatania a răspuns (pentru EuGabriela):

Cu plăcere! Mulțumesc și eu.

| faramatania a răspuns (pentru EuGabriela):

A,dacă spui la ora 17, 00 iar tipul din film mai și cânta, atunci este:Listen to Your Heart (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/listen-to-your-heart-471829/

| YellowShoes a răspuns:

La ce ora ai vazut? Era film coreean? Zi-mi ora si itit zic filmul.

| EuGabriela explică (pentru YellowShoes):

Nu nu era film coreean era unul american si l-am vazut pe la 5-6 dupa amiaza cam asa