| Raven5 a întrebat:

acum mai mult timp era pe kids.co un desen cu trei majorete care au ajuns sa aiba puteri cand intrau intr-un lichid ciudat.Una era super puternica si era imbracata in rosu din ce-mi amintesc, cealalta era in albastru si putea zbura si cea imbracata in verde putea vedea prin pereti.
Eu tin minte ca se numea "trupa grozavelor majorete", dar nu am gasit desenul cu numele asta.Ma puteti ajuta sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Trupa grozavelor majorete sau Groove Squad in engleza

1 răspuns:
| NuSpargConturi82 a răspuns:

Powerpuff