| Michelle_5585 a întrebat:

Ador filmele thriller! Imi puteti spune cateva filme thriller? Dau funda la cele mai multe filme! App, dar voua va plac acest gen de filme?happy

3 răspunsuri:
| ramonikame a răspuns:

Husk

| addutza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HtLzgX9jt-g sper sa te ajuta. da imi place acest gen de film

| Lucky_1145 a răspuns:

Pai eu stiu cateva cum ar fi : Cutia, The Grudge (este greu de gasit mie mi-a spus varameo de el si este super de groaza ), Husk si cam atat poti cauta pe Google mai multewinking Pwp si Succes! big grin fundita? plsss