| Dianaa94 a întrebat:

Voua va plac filmele indiene? in special cu srk? Daca da. puteti spune cate ceva (ex filmele in care canta el happy ) Ms :*

3 răspunsuri:
| Dianaa94 explică:

Ba da le-am vazut big grin dar... daca mai stii si altele ( stiu unul yes boss dar nu l-am gasit p net online)sad

| oana_8080 a răspuns:

Da.le adorrr...cred ca ai vazut majoritatea filmelor cu el, daca esti fan.insa stiu ca am mai auzit prin filme vocea lui in cantece dar nu-mi amintesc...iti recomand unele filme cu el desi cred ca le stii:kal ho na ho(preferatul meu),my name is khan,billu barber,Rab Ne Bana Di Jodi,om shanti om,devdas, veer-zaara, Phir Bhi Dil Hai Hindustani.macar la unul sa nu te fi uitat.

| oana_8080 a răspuns:

Atunci uitate aici http://www.cinemagia.ro/filme-cu-shahrukh-khan-7616/...sunt aproape toate filmele cu el.