| わたなべ久美子 a întrebat:

Adresez aceasta intrebare fanilor The vampire diaries, imi puteti spune cine este Davina care va aparea in The originals?:o3 Funda (ma refer la ce legatura are cu celelalte personaje si daca se poate informatiile sa fi in romana;;) )
http://www.google.ro/......tp?/search

Răspuns Câştigător
| xGabriela a răspuns:

Davina este o vrajitoare cu o '' parte intunecata''. Ea este de partea lui Marcel (este una dintre vrajitoarele lui ).

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Davina nu era doar o simpla vrajitoare, era o vrajitoare adolescenta cu o putere incontrolabila, Marcel a salvat-o si adapostit-o, protejand-o de celelalte vrajitoare care vroiau sa o ucida pe Davina, pentru ca acel ritual 'Recolta' sa fie complet. Chiar daca viata ei nu era intocmai una de vis, stand mereu inchisa in acea mansarda, fara prieteni sau cai prin care sa se distreze catusi de putin. Davina planuieste sa ucida toate celelalte vrajitoare, si sa se razbune in acelasi timp probabil, findca acestea i-au ucis prietena cea mai buna, de asemenea fiica lui Jane-Anne, nepoata lui Sophie Deveraux.