| Twyti a întrebat:

Am o intrebare: cum i se pare filmul "Cosmar pe elm street" este adevarat ce scrie pe carcasa de la film? si anume"sa nu adormi!" vreau raspunsul de la oameni care au vazut multe filme de groaza printre care si acesta. vreau un raspuns mai detaliat. Este un film care te face sa nu poti dormii zile intregi?

Răspuns Câştigător
| Fabulistul a răspuns:

Nu amice, poti sa dormi linistit. Filmul este un slasher veritabil. Banuiesc ca te referi la remake-ul aparut nou acum. Ca si fan Freddy Krueger mi se pare o prostie. Dar seria veche, cu Robert Englund in rolul principal e geniala.

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Daca tot vrei sa te uiti, uitate la original, nu la remake.
In orice caz vei putea dormi noptile filmul fiind slasher.