| DrumAndBasee a întrebat:

Hey TPU.
Am o intrebare despre Torchwood. Spuneti-mi va rog ce s-a intamplat in episodul "Captain Jack Harkness" dupa ce Gwen, Ianto si Owen, primind mesajul de la Toshiko, au reit sa deschida fisura? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

Cred ca stii ca Jack (John Barrowman) am inceput as danseze cu adevaratul Jack (Matt Rippy). Tosh il striga, fisura fiind deschisa. Cei doi Jack se saruta si Jack (John Barrowman) fuge alaturi de Tosh. Cei doi ajung inapoi in 2006 si se imbratiseaza cu Gwen. Ajunsi la Torchwood cei doi beau pentru Captain Jack Harkness.