| randyviper88 a întrebat:

Va uitati la torchwood? Imi spuneti si mie daca mai are vre un rost sa mauit de la sezonu 3 ca mie imi placea do owen si tosh si m am enervat cand au murit. Dau funda

Răspuns Câştigător
| alice014 a răspuns:

Are pe AXN Sci-fi sezonul doi încă, deci nu l-am văzut şi pe trei. Owen încă n-a murit de tot =)... Ştiu că moare şi Tosh, într-un epidod din Doctor Who se menţionează asta (episodul The Stolen Earth). Mă rog, măcar pentru Jack şi Gwen eu zic că trebuie să te uiţi. Şi da, Doctor Who e superrrb, are şase sezoane. Le-am văzut pe toate, pe unele şi de două ori. Îţi recomand să te uiţi la amândouă.

3 răspunsuri:
| Booster97 a răspuns:

Merita sa te uiti.Mai moare cineva, dar...te tin in supans happy

| DMentor a răspuns:

E mai misto Dr Who...

| Rara24 a răspuns:

Da merita sa te uiti ...eu am vazut toate sezoanele si e supeeeeeeeeeeeer. big grin