| Any_1048 a întrebat:

Hey TPUhappyam o intrebare in legatura cu un film.As vrea sa-l vad din nou dar nu stiu cum se numeste.In film este vorba despre o bestie care locuieste pe o insula(bestia fiind mostenitorul la tron dar care a fost blestemat sa devina o bestie). Iubita sa crede ca a murit dar intr-un final merge pe insula ca sa-si salveze tatal si se intalneste cu bestia; care o trateaza cu multa grija.La final se rupe vraja si bestia se transforma in print, se casatoreste cu printesa si uite asa are un final fericit.Pls un pic de ajutor.big grin

2 răspunsuri:
| Any_1048 explică:

Nu este frumoasa si bestiasad

| PeRfEcTDrUg a răspuns:

Buna! Cred ca filmul despre care vorbesti se numeste ''Frumoasa si bestia''big grinhappy Este un film frumos.happy