| Ðÿdy a întrebat:

Sunt mare fan Naruto si am o intrebare despre Sasuke si Sakura. Vor fi ei impreuna sau nu? Eu nu stiu pentru. ca am terminat Naruto si acum sunt abia la Naruto Shippuden ep 45.(Ma uit in ordine la ele)

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Păi, eu am ajuns la mangă, şi pană acum cei doi nu sunt împreună; dar vom vedea ce se va mai întampla.
Pa, pa.

| Elenaaa23 a răspuns:

M-a innebunit varumeo cu naruto. Numai despre asta vorbeste.Chiar ieri mi-a spus ca s-a uitat la episodul 217 si ca ii e ciuda ca sakura si sasuke inca nu s-au impacat si nu mai stiu ce.
Deci poti sa stai linistita ca pana la ep. 217 nu se intampla nimic.Mai departe nu stiu daca vor fi impreuna ca eu nu ma uit.
Dar sper pentru tine sa ajunga impreuna Sasuke si Sakura. pup

| Sayuri a răspuns:

Nu cred, dar as vrea sa fie. Problema e ca Kishimoto a promis ca la final va exista doar un cuplu. Acesta poate fi SasuSaku, NaruHina sau NaruSaku. Nu putem decat sa asteptam!