| DubiDubiDuba a întrebat:

Am o intrebare urgenta. Stie cineva cand o sa fie targul de carte la bucuresti anul acesta? Am cautat pe internet si scrie ca a fost de pe 15 septembrie pana pe 25 sau ceva de genul, insa noua la scoala ne-au spus ca o sa ne duca la targ insa nu prea stiau data si nici eu nu am fost prea atenta pentru ca nu vroiam sa ma duc dar acum as vrea sa caut seria de carti Jurnalele Vampirilor si ma gandesc ca poate o sa gasesc ceva acolo.
Dau funda. Mersi mult.

2 răspunsuri:
| HandsOfTime a răspuns:

Targu de carte se desfasoara in perioada 1 noiembrie-24 decembrie. Daca nu ma insel saptamana este in Sun Plaza.Pentru mai multe informati intra aici www.book-land.ro

| HandsOfTime a răspuns (pentru HandsOfTime):

Saptamana asta e in Sun Plaza.

Întrebări recente