| RusLoredana1989 a întrebat:

Hey TPU...Am o problema. Cand vreau sa intru pe un site cu anime-uri si dau sa vizionez un anime, imi arata eroare. Ce pot face? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA + vot.

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Pai spune-ne ce zice in eroarea aia, de unde sa ghicim noi cum sa o rezolvi daca nu stim ce fel de eroare iti da?
Eu cred ca e de la flash player, cauta pe google Adobe flash player download, il descarci, si daca tot iti face probleme, ii dai click dreapta pe videoclip settings, debifezi enable hardware acceleration.
Bafta!

| RusLoredana1989 explică (pentru alecx4music):

Hmm...pai scrie doar error...in fine mersi pentru raspuns!

1 răspuns: