| alisuc a întrebat:

am si eu o intrebare despre serialul jurnalele vampirilor as vrea sa stiu cand apare noul sezon. Si daca se difuzeaza si la tv pe ce canal in ce zi si la ce ora sau numai pe net tot la fel in ce zi si la ce ora multumesc.

Răspuns Câştigător
| ILoveWeekends a răspuns:

Buna.
Sezonul 5 apare pe 4 octombrie 2013 intr-o vineri si poti sa il vezi la orice ora doresti. Apare un episod nou in fiecare vineri.Din pacate la televizor nu se difuzeaza. funda?

1 răspuns:
| AnonymousQ666 a răspuns:

5 octombrie..la tv nu se difuzeaza...cel putin nu in Ro happy funda?