| Lipicii a întrebat:

Se difuzeaza la noi serialul "Gossip Girl"? Daca da, pe ce canal si la ce sezon au ajuns? Funda happy

5 răspunsuri:
| antilopa99 a răspuns:

Nu, nu se difuzeaza si la noi. Dar sigur il vei gasi pe vplay.com. big grin Funda?batting eyelashes

| mirupet a răspuns:

Nu, nu se difuzeaza la noi acest serial. Poti sa-l urmaresti pe vplay. A ajuns la sezonul 5. Incepe un nou sezon pe data de 1 octombrie. Sper ca te-am ajutat!

| De_Trefla_Dama_1990 a răspuns:

Da,se difuzeaza si la noi serialul "Gossip Girl", pe PRO TV daca nu ma insel, ultimul a fost sezonul 5, urmeaza un ultim mini sezon 6, a 11 episoade care va fi publicat pe internet pe data de 1 octombrie.Momentan nu cred ca se mai difuzeaza la TV pentru ca au intrat in vacanta, dar iti recomand sa il vizionezi online.

| Skate_Raresh_1998 a răspuns:

Da se difuzeaza pe pro TV sambata la 13:45 se difuzeaza din 21 martie si este la primul sezon.happy