| Ker0s3x a întrebat:

Am vazut un film..care mi-a placut foarte mult,o sa incerc sa dau cat mai multe detalii:
Era in el un tip care semana cu jokerul,doar ca fara machiaj,el era tipul rau,si stiu ca tipul cel bun a omorat un prieten de-al lui,chiar cand sa iasa din banca,l-a impuscat in inima cu o luneta,dintr-o cladire parasita.Iar acel tip rau,a vrut sa faca acelasi lucru cu cel bun,a mentionat ca "ii place istoria", adica atunci cand tipul cel bun l-a impuscat in inima pe prietenul lui.Imi mai amintesc doar sfarsitul,cand tipul cel bun a cunoscut o femeie,care l-a ajutat sa scape viu din conflictul ala,tipul cel rau astepta in cladirea aceea parasita pe un scaun,ca cel bun sa iasa din banca, dar a vazut ca nu iesea deloc.La sfarsit femeie l-a ajutat pe cel bun sa scape viu, iar tipul cel bun s-a intalnit cu "prietenul lui" pe care l-a impuscat in inima cu 15 ani in urma,dar el nu a stiut ca avea vesta anti glont.
Cine ma poate ajuta, va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assassins (1995)

| Ker0s3x explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult! big grin

1 răspuns: