| anonim_4396 a întrebat:

Care este parerea voastra despre Stapanul inelelor? Ce v-a placut si ce nu v-a placut?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Despre stapanul ineleor? :)
Pai, e triologia mea preferata. Cred ca am vazut cele 3 filme de cel putin 4 ori :)
Imi place genul asta de filme, cu sabii, caii, vrajitori, magii, orci si The Lord Of The Rings le are pe toate.
Poveste foarte buna, casting foarte bun, Regizor de milioane, efecte speciale foarte buna, ce-ai mai putea cere? :))
M-am uitat si la '' Making of '' unde iti arata in spatele camerelor, ce spuneau actorii, cum a fost facut filmul, unde a fost facut etc :)
Daca esti un fan ar trebui sa te uiti si tu :
->> http://www.youtube.com/watch?v=mSdJF6J1Ig4

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Au fost epice scenele de lupta, efectele mai bune decat cele din filmele lansate in 2014 (bine, poate exagerez aici), iar suspansul si imprevizibilitatea sigur n-au lipsit; actorii joaca grozav, iar atmosfera este una intunecata, ceea ce e fantastic. Deci, de-asta ador Lotr.

Si ce nu mi-a placut?- Pentru ca le consider cele mai bune filme de pana acum, nu cred ca le pot gasi un punct slab, deci. nu stiu cum sa raspund la asta.

| 2B a răspuns:

Buna!
Pe mine, sincer m-a inpresionat filmul din prima parte,(dar am citit si cartile), Mi-a placut foarte mult luptele si razboaiele! Cat si personajele! Nu mi-a placut ca s-a terminat asa de devreme seria filmelor, dar e bine ca producatori au inceput o serie asemanatoare, cred ca ai auzit de ''Hobbit''! C-am asta, mi-a placut foarte mult dar a venit un film pe care il asteptam si pe care l-am vazut,''Pompei'' ti-l recomand! Mult success in continare!