| ElisssssaMihaelaConstandache a întrebat:

Ce filme de dragoste cu adolescenti imi recomandati? Sau un serial dragut tot cu adolescenti merci happy

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Un serial cu adolescenti care m-a prins si care mie mi-a placut mult in trecut a fost :
THE O.C. https://www.imdb.com/title/tt0362359/?ref_=fn_al_tt_1

| Simpatic a răspuns (pentru ElisssssaMihaelaConstandache):

Cu placere
Vezi ca si ceilalti au enumerat filme romance mai bune sau mai putin bune, unii au gresit bagand comediile in aceeasi oala cu filmele de dragoste

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Buna, pai avem asa:
seria Twilight,
Indragostiti pentru totdeauna (en: "Endless love"), 2014
Acum e momentul (en: Now Is Good) 2012

| AlexValentinn a răspuns:

American Pie, Blue Mountain State( asta e serial dar e super smecher), Project X.

| ceafostodata a răspuns:

Sub aceeasi stea
Twilight
To all the boys I loved before
The kissing booth
Tall Girl
Absolut tot
After
Toate acele lucruri minunate
Clueless
La cinci pași de tine