| ilinca1970 a întrebat:

ce seriale interesnte stiti? Inafara de Gossip Girl, Vampre Diares sau Secret Circle dar ceva in genul.

Răspuns Câştigător
| deeablonda23 a răspuns:

Pretty little liars (mie una imi place foarte mult), Hellcats( dar este cu majorete), One tree hill, 10 things i hate about you. Funda?

3 răspunsuri:
| Chrristinee a răspuns:

1.True Blood ( e mai pervers dar la fel de interesant ca toate cele enumerate de tine )
2. Teen Wolf ( e fara vampiri, doar cu varcolaci si alte creaturi, super serial)
3.Supranatural ( e lung serialul dar e fantastic)
4.Desperate housewives ( suna banal dar e fantastic, are mult mister, comedie, etc )
Astea sunt cele care le-am vizionat si eu si cred ca merita atentia ta;].

| misuh2710 a răspuns:

Teen Wolf.
Celelalte sunt făcută pentru retardaţi.

| Tat_Bianca_1998 a răspuns:

Sabrina- The Teenage Witch