| Veronici a întrebat:

Cine a vazut 1001 de nopti ce parere aveti despre acest serial?

Răspuns Câştigător
| Gumitsăă a răspuns:

Hey Veronici : Sa stii ca si eu l-am urmarit (de fapt stiai de mai demult).ca si tine cred ca a fost unul dintre cele mai buna seriale pe care l-am urmarit.Si sunt numai doua turcesti care mi-au placut "1001 de nopti" si "Asi"...Din pacate nu pot spune ca m-am bucurat de redifuzare pentru ca il vazusem asa ca ma plictisea.dar in mare a fost un serial de "oscar" rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Ana_7904 a răspuns:

E suuuuuuper fain.Mie imi place si Dragoste si pedeapsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut eu.e super serialul.o poveste de dragoste minunata.