| Annye18 a întrebat:

Ati vazut filmul 1001 nopti?
Ce parere aveti despre el?
Daca erati in locul mamei (Sherazat) ati fi facut la fel?
dau funda happybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

L-am vazut de doua ori, e suuuperb serialul, probabil ca as fi facut la fel, ea a fost foaret disperata, la inceput a refuzat dar nu a avut alternativa si a acceptat oferta lui Onur, cred ca si eu as fi facut asa ca sa-mi salvez copilul, nu le dorez nici celor mai mari dusmani ai mei sa treaca prin ce-a trecut personajul Sehrazat, era intr-adevar si frumoasa si inteligenta si extraordinar de puternica, si Kaan era un scump:d

1 răspuns:
| Freaky a răspuns:

L'am vazut acum un an-doi.
Insa pe cuvantul meu daca imi amintesc ce a facut!
Oricum, acea femeie era foarte puternica, frumoasa, inteligenta > Si avea un copil asa scump :X Kaan parca il chema.