| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uita la ROBOTZII? Stiti cumva daca au intrat in vacanta de Pasti? Si daca DA cand se termina? Cine-mi da raspunsul primeste fundita AURITzA! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DulkikAlexy a răspuns:

Da. Au intrat in vacanta pana in luna mai. Bineinteles, cred ca va fi si un episod de pasti, cum a fost si acela de craciun. Sper ca te-am ajutat. fundita sau vot? love struck

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns (pentru DulkikAlexy):

Nu imi apare funda decat la primii 2 care au raspuns. Si nu stiu de ce! ce sa fac?!

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Încă mai există ăştia?

| marioooo a răspuns:

Da.au intrat in vacanta pana in mai

| CrYsX a răspuns:

Da au intrat... scrie si pe site-ul lor : http://creativemonkeyz.com/roboti/goodies-pack-8-vacantza/