| Mirunikaa02 a întrebat:

FUNda. Ce credeti ca va face Madalin din Iubiri Secrete? nu as vrea sa moara

Răspuns Câştigător
| Wh0Me a răspuns:

Hmm, nu stiu vom vedea in episodul de astazi eu ma gandesc ca ori a murit, ori comisarul ii spune sa dispara pentru o periodata ca sa poata sa il tina pe Victor Stoian la puscarie. Vom vedea.winking

3 răspunsuri:
| Wh0Me a răspuns:

Ai vazut ca a fost cum ti-am zis?laughing)

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Nu a murit! toti stiu! Numai ceilalti de ex/victor, si ceilalti actori imafara de familia lui Madalin! Apropo succes la urmarit!

| Popovici_Dumitru_1998 a răspuns:

Ei bine nu pot zice sigur dar ori a murit ori comisarul si cu madalin au facut o inscenare ca sa-l inchida pe victor dar totusi vom vedea azihappy