| Muppet a întrebat:

Urmăriți Iubiri secrete? Credeți ca Mădălin o va omorî și pe Delia?:-s

Răspuns Câştigător
| NattyMadda a răspuns:

Asta sper sa aflu si eu. Urmaresc Iubiri secrete in fiecare seara si stau cu sufletul la gura pana aflu ce se intamplalaughing. Sper sa nu moara. Eu nu cred ca o sa moara, cred ca o sa fie salvata de Sorin si in final, va ramane cu Radu. Sper sa nu moara nici ea nici Anda, imi place mult de ele. Tu ce crezi? Scrie`mi pe privathappy :*

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu s-ar termina serialul prea repede laughing

| lookingforlove a răspuns:

Emmm...dar la canal merge?happy

| MeMeMe97 a răspuns:

Da,urmaresc!
Nu,cu siguranta la finalul serialului Delia va fi cu Radu, Maria cu Andrei, toata lumea va fi fericita si Madalin sigur nu o sa fie!

| anaaa13 a răspuns:

Nu cred ca o sa o omoare big grin

| WladTPU a răspuns:

Daps eu ma uit:X:X e suuper da cred ca nu o va omoristraight face

| thebest2108 a răspuns:

Cu siguranta o va omora!

| Sweetdream_1620 a răspuns:

Eu cred ca da...si ma uit adooor filmul