| イリーナ a întrebat:

Cum imi plac foarte mult anime'urile sunt curioasa cum sunt si filmele japoneze..hmm..stie cineva vreun film japonez dar romantic si amuzant?

Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Uita-te la serialul japonez Hana Yori Dango happy este romantic si amuzant in acelasi timp.

| イリーナ explică (pentru JajaAliensHere):

Chiar este super tare mersi muult...mai stii si altele asemanatoare cu Hana Yori Dango?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Doar sa nu te uiti la un film japonez facut dupa un anime, ar fi o mare gresealawinking

| Razeph a răspuns:

Ramai la anime, sunt naspa filmele japoneze.

| ste4an a răspuns:

Mda a Bin-jip un film de dragoste...
Un tânãr rãtãcitor intrã în case necunoscute si locuite în timp ce proprietarii sunt plecati de acasã.

Petrece acolo o noapte sau o zi, ascunzându-se si rãsplãtind generozitatea proprietarilor prin spãlarea rufelor sau fãcând mici reparatii. Viata lui se schimbã când dã peste o tânãrã si frumoasã femeie într-o casã bogatã care este gata sã fugã din cãsnicia abuzivã si nefericitã în care este întemnitatã.

| LokiTM a răspuns:

Ai putea sa incerci Lovely Complex, e bazat pe seria anime cu acelasi nume. E romantic si are si umor.