| Keilly a întrebat:

Cum vi s-a parut episodul de aseara din "Pariu cu viata"?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

O maaare porcarie...
Cel mai ratat episode de pana acum...Pe Vlad l-a impuscat in inima si a stat vreo 3 ore pe jos intr-o balta de sange si n-a murit..pe Raluca a impuscat-o in cap de i-a zburat creierii si n-a murit...
Cand Razvan l-am impusca pe tasu cu mana tremuranda..Surpriza! A murit pe loc.
Pariu cu viata are un scenariu prea tras de par!

12 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Pai ca de obicei fac mare tam-tam (la fel ca atunci cand Ioana i-a donat Ancai un rinichi si a fost la un pas de moarte) 'vai moare, vai nu moare''. Raluca ramane surdo-muta sau ceva de genul, iar Vlad va fi din nou la un pas de moarte.
Cred ca si episodul urmator va fi la fel de ''palpitant''.

| Rebbbeca a răspuns:

Pai a fost o schimbare radicala de situatie...Se poate ca Vlad sa moara, iar profa sa isi revina...Sunt foarte curioasa ce o sa se intample.

Răspuns utilizator avertizat
| mat31new a răspuns:

Am ras cand se kakau aia de plans cand ii speria bunicu cu pistolu.

| Thunderstruck a răspuns:

Ca toate celalalte, adica trebuie sa fii tampit sa te uiti.

| CastraveteMurat a răspuns:

Nu înțeleg ce puii mei aveți cu "Pariu cu mă-ta" asta... Nu mi se pare ceva atât de minunat încât să merite vizualizat. Adică, cel puțin, în lista mea de messenger aseară 98% aveam statusul "DND - Pariu cu viața".

| lovemusic605 a răspuns:

Foarte trist şi tragic! sad

| justroro a răspuns:

Deja se transforma in altceva...gen drama.Parca era serial muzical, deci nu ar trebui sa vedem scene sangeroase.Si sa fim seriosi...in astfel de cazuri politia ar fi actionat imediat nu ar fi stat 5 ore sa faca planul scolii.Si au mai fost faze dinalea luate parca din filme cu proşti.

| krusedsasuke a răspuns:

Trist rau.

| AlinaMihaescuGeorgiana a răspuns:

Hi! Super! Uite o lista cu de ce iubesc acest serial:

1.Canta extraordinar

2.Sunt actori excelenti

3.Scenaristii au facut o treaba minunata

4.Au melodii super (si cover-uri)

5.Arata ca se poate face asa ceva si in Romania

6.Sunt oameni minunati si pentru varsta lor sunt foarte maturi

7.Sunt atat de talentati

8.Sunt amuzanti

9.Isi fac timp pentru toate(scoala, filmari, invatat replici, coregrafii…)

10.Ne dau lectii minunate de viata

| cryysa a răspuns:

Foarte trist.

| avramandrei_6094 a răspuns:

Ce maxima audientabig grin