| Alle23 a întrebat:

Cum vi s-a parut episodul de aseara de la Pariu cu viata? Credeti ca Ioana va muri? Argumentati raspunsul si puteti primi funda xD :*

Răspuns Câştigător
| Ash17 a răspuns:

Episodul a fost minunat, aproape ca mi-au dat lacrimile. Iar Ioana, nu are cum sa moara, fiind personajul principal. Fara ea nu ar mai avea rost serialul, e si cea mai buna voce. Daca ar fi murit, eu una nu m`as mai fi uitat :-s. Dar totul va fi bineeee, asa ca asteptam lunea urmatoare :d

3 răspunsuri:
| DidiLovesYou a răspuns:

Nu cred ca va muri pentru ca ea si Andrei sunt in rolurile principale.Totusi daca moare inseamna ca serialu e pe sfarsite thinking

| AnaMaria12 a răspuns:

Nu are cum sa mora fica e in rolul pricipal si daca ar fi murit sar fi terminat si serialul.asa ca nu more pa pwpici si hia sa vedem si luni daca more sau nu

| Bogdii a răspuns:

Nu va muri! deoarece ea este personajul principal ea si andreywinking ei o sa moara doar cand este ultimul sau penultimul episod din serial big grin funda plsss?