| WoodenCross97 a întrebat:

Daca puteti sa-mi spuneti niste filme gen "Gluma Mortala" cu camionagii care nu isi arata fetele si omoara oameni cu tirul lor. sa nu fie foarte horror! exact ca gluma mortala(nu prea ma speriat, doar m-a tinut in suspanslaughing ).Va multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Joy Ride 2-Dead Ahead(2008), The Hitcher(2007), The Hitcher(1986), The Hitcher II-I've Been Waiting(2003), Highwayman(2003), Black Cadillac(2003), Breakdown(1997), The Car(1977), Duel(1971),regizat de Steven Spielberg, vechi dar inca da clasa filmelor de acest gen. Poti incerca si Death Proof(2007).

2 răspunsuri:
| TOoORex a răspuns:

Ceva de genul acela nu stiu dar iti recomand sa vezi seria de filme resident evil e super tare

| WoodenCross97 explică (pentru TOoORex):

Ms dar l.eam vazuthappy