| Anonimus039 a întrebat:

DAU FUNDA! SI SCUZE CATEGORIA DAR AM NEVOIE DE AJUTOR ..Deci, am vazut si eu un film dar nu imi mai amintesc cum se numeste ..era cu un cuplu care s-au mutat intr-o casa si femeia care statea acolo i-a dat fetei o cheie a unei camere secrete..si ea a vrut sa ii faca o farsa prietenului ei si si-a facut bagajele, ia lasat un bilet de ramas bun si a intrat acolo.Insa mai tarziu si-a dat seama ca uitase cheia si singura conexiune era oglinda din dormitor in care ea putea vedea tot ce face el insa el nu.Iar dupa un timp barbatu si-a refacut viata si fata cu care era..se afla intr-o zi pe marginea lacului si a aruncat o piatra care facea cerculete..si si-a dat seama ca alea apar doar daca le face cineva..asa si in casa. avea in chiuveta apa si fata care era inchisa dadea cu un fier in teava de apa si se faceau cerculete in chiuveta. dupa fata a gasit si cheia si cand a vrut sa ii deschida s-a oprit insa dupa o zi s-a dus si a deschis iar fata de acolo i-a dat cu ceva in cap si a inchiso pe ea acolo..imi cer scuze daca v-am plictisit dar CHIAR AM NEVOIE SA STIU NUMELE FILMULUI, VA ROG!

Răspuns Câştigător
| Evelyn89 a răspuns:

The Hidden Face

0 răspunsuri: