| Crasivaea a întrebat:

Hey TPU..Era o telenovelă spaniolă cu două surorii...și aia mică o ura pe cea mare..pe urmă aia mare se căsătorește cu unu și aia mică e invidioasă și o ucide..aia mare era însărcinată și ea a murit, dar copilul a supraviețuit și cea mică se căsătorește cu soțul surorii și face un copil.Și pe copilul surorii ei o urăște, dar pe a ei o alintă, iar tatăl invers. Ține minte cineva cum se numește? Fundăă Văă rogg sad

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite o lista.
Poate te inspira ceva.
Am in minte o telenovela, dar nu imi pot da seama...
Ceva cu o sora care o arancu de la balcon si era insarcinata...
http://www.feminis.ro/25-de-telenovele-greu-de-uitat_4038.html
O zi buna :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El color dela pasion