| elenaai a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film horror, insa nu mai stiu cu se numeste, poate ma puteti ajuta. Stiu ca era vorba despre o familie: mama insarcinata si tatal. Ei se muta intr-o casa, intr-o zona mai nepopulata si tot timpul aparea o cioara. Vizavi de cabana era un fel de cabana sau nu stiu. in care ar fi murit o vrajitoare si copilul ei. Tatal isi da seama ca ceva e cudat, iar toti oamenii evita sa-i spuna despre ce a intamplat cu ani in urma acolo. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Alexa113 a răspuns:

Incearca sa il cauti aici bagi anul si apoi il cauti http://www.cinemarx.ro/filme/

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Cred ca e activitate paranormala 1 funda?