| BlackShad0w a întrebat:

Era un film in care juca Selena Gomez. In film mai era un domn care vroia sa dea banii pentu a ajuta copii nevoiasi din Romania. As vrea sa stiu cum se numeste, caci am uitat.

Răspuns Câştigător
| OroxxyuxzaO a răspuns:

Filmyl cred ca se numeste Monte Carlo cauta rezumatul si sper ca te-am ajutat...

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Filmul descris de tine in intrebare se numeste ''Monte Carlo''.

| MaliciousDeath a răspuns:

Monte Carlo.

| nicoalusoby a răspuns:

Filmul se numeste cu siguranta Monte Carlo a fost dat de curand la televizor nu mai stiu pe ce program

| Roxanicc a răspuns:

Monte Carlo :*