| love10andra a întrebat:

Selena Gomez are copii?

Răspuns Câştigător
| Melyssuka a răspuns:

Nu are copii, da planuieste cu mama lui Justin Bieber sa il ceara pe el in casatorie. Dar planuiesc sa faca copii dupa nunta. Funda?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din câte știu, nu!
Pa, pa.

| eucumine010 a răspuns:

Are vreo zece. Ii tine ascunsi in beci.

| ღClauuღ a răspuns:

Nu.

| PerfectAngel a răspuns:

Are 18 ani si o luna sau doua. Nu are copii big grin

| dannys a răspuns:

Nuuuuuuuu.

| annkaa a răspuns:

Nu are copiirolling on the floor))

| djrobby a răspuns:

In nici un caz! de unde ai auzit aberatia asta? selena, copii? cu GAY-UL de JB!
laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O.O, voi nu aveti o viata normala (reala) de intrebati asa ceva? la ce naiba va trebuie astfel de informatii, cand lor nu le pasa decat doar de ruptura de la unghia degetului mic?

| CupCake97 a răspuns:

Nuuuuuulaughingrolling on the floor

| Konica a răspuns:

Nu are

| voicuadelina a răspuns:

Nu are copii. mama ei trebuia sa nasca dar a pierdut ansterea!:*

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Nu nu are copii. Nicio revista nu a publicat ceva de genu deci nu nu cred ca are xD.

| DeeutzaAndreea a răspuns:

Nu,nu are.happy

| DicuDianaGabriela a răspuns:

OMG nuuuuu

| Llolik a răspuns:

Nu nu are. este o simpla adoloscenta de 19 ani,cu un iubit, singura la parinti, devenita faimoasa
funda?

| Alexandranbr1 a răspuns:

Dnee.cum sa aiba copiilaughing