| Today a întrebat:

eu si prietena mea vrem sa vizionam un film cam pe la 12 noaptea. sa fie horror drama si. de ce nu romantic? vreau parerile voastre. care imi place cel mai mult FUNDA! happy

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Azi pe prima e un horror foarte misto fix la 00:00

| faramatania a răspuns:

Warm Bodies
Blood & Chocolate
The Eclipse
Beastly
Edward Scissorhands
Drag Me To Hell
The Cabin In The Woods
Texas Chainsaw 3D
Wrong Turn 5

| Crocodilul01 a răspuns:

Daca vrei sa o faci sa planga si apoi sa o impaci cu un sarut -> Hachiko! Daca vrei sa se sperie si sa o tii in brate si sa o "calmezi" -> The Devil inside/Drag me to Hell! Bafta acolo! happy

| Today explică (pentru Crocodilul01):

Ar fi trebuit sa adaug... P.S. suntem fete! laughing.

| Crocodilul01 a răspuns (pentru Today):

laughing Deci nu vrei sa stii ce voiam sa scriu da` m-am abtinut ca na...ma blocau astia laughing Era bine daca precizai asta de la inceput laughing In afara de asta...filmele inca merg laughing

| Fdanci a răspuns:

Ati putea incerca :The ring, wrong turn, bloody mary, Drag me to hrll,(horror), The Number 23(asta-i drama si e foarte interesant),