| Lovee27 a întrebat:

In episodul de ieri din Pariu cu viata Sara o aduce pe mama lui Dima in Bucuresti. Atunci cand se intalnesc la petrecerea de Paste organizata de familia Anghel pe fundal este o melodie foarte frumoasa, as vrea sa stiu si eu cum se numeste. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| peopleizstupid a răspuns:

Incearca sa gasesti episodul pe youtube(sau pe voyo daca ai cont) si gaseste melodia cu shazam sau vezi ca scrie la sfarsit, dupa ce le zice numelehappy

| Lovee27 explică (pentru peopleizstupid):

Este o melodie de fundal si de aceea nu scrie la sfarsit.