| Theoooooo a întrebat:

Hey tpu..intrebare pentru iubitorii de filme
as vrea niste filme cu mister cum ar fi descoperirea unor ruine vechi sau ceva asemanator cu abyss
cele mai frumoase funda

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Un film cu mult mster este "Orfelinatul" sau "the Orphelinath", un film extraordinar, putin, putin, putin cu tenta de "horror", dar o pelicula destul de interesanta, totul bazandu-se pe poveste, nu pe pshihologie sau pe actiuni concrete.

| AngelBoy a răspuns:

Uita-te la The exorcist, o sa uiti imediat de filmele de aventura.