| MihaelaStyles a întrebat:

La inceputul lunii, a fost un film f frumos pe PrimaTV. Era vorba despre o fata care avea o bloala (cred ca handicap) si a fost plecata de acasa la o scoala speciala si apoi s-a intors acasa, a facut scoala de acasa si s-a indragostit de un baiat cu aceeasi boala ca a ei. Baiatul canta in fanfara si stiu ca numele filmului era numele fetei aleea. Funda celui care-mi zice numele filmului ca eu nu am putut sa ma uit la tot.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Puterea iubirii (The other sister), 1999. Chiar asa fain a fost? Eu nu prea ma uit la tv...

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Te sfatuiesc pentru a afla numele filmul sa cauti pe google exact asa: Acesta este un Exemplu:
Arhiva Prima tv 22.08. 2012 ori.
Program Tv Prima tv 22.08. 2012.
Pe Google.ro vei gasi cu siguranta.