| Anonimus905 a întrebat:

A fost vineri pe protv un film de la 8:30 in care era vorba despre un vampir si o fata care s-au indragostit, pacat este ca nu am vazut filmul deoarece a trebuit sa plec. Dau FUNDA celui care imi spune numele filmului.

Răspuns Câştigător
| blondie a răspuns:

Filmul se numeste Twilight si este prima parte dintr-o serie de 5 filme dintre care au aparut doar 3: Twilight, New moon si Eclipse. Urmatorul va fi Breaking down care va fi impartit in 2 parti, iar prima parte o sa apara pe 18 noiembrie 2011 in America si peste cateva zile la noi.

29 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Se numeste "Twilight Amurg". Il poti vedea subtitrat si online aici: www.peteava.ro

| KaterinaPetrova a răspuns:

Twilight normal.este filmul care a innebunit oamenii in 2008 si 2009laughing) te mai poti uita la partile urmatoare new moon, eclipse si va mai aparea unul in aceasta toamna si ultima parte breaking dawn.happy FUNDOI?

| xMary a răspuns:

Twilight

| manuelaaa a răspuns:

Buna Natehappy Sincer, cu toata obsesia twilight, ma mir ca nu ai stiut ce film este.Filmul care l-ai vazut tu, vineri, pe pro tv de la ora 8:30 a fost Amurg(sau Twilight), cu Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Nikki Reed, Anna Kendrick, Ashley Greene, Kellan Lutz, Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser.
sper ca te-am ajutat:*

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Filmul, a fost prima parte din seria "Twilight" iar vinerea asta va fi ce-a de-a 2-a parte, tot la 20.30 si tot pe ProTV
O zi buna!

| LittleandLiars a răspuns:

Twilightpuppy dog eyes

| Insomnii a răspuns:

Twilight (amurg) a fost primul film.
in rolurile principale au jucat: cu Kristen Stewart (bella /isabella), Robert Pattinson(edward cullen), Taylor Lautner(jacob black), Nikki Reed (rosalie cullen), Anna Kendrick (jessica), Ashley Greene(alice cullen), Kellan Lutz(emmet cullen), Billy Burke(charlise tatal belei), Peter Facinelli(carlise cullen), Elizabeth Reaser (esme cullen ), Jackson Rathbone (jasper cullen).-mai sunt si alti actori. sper ca te-am ajutat :X
P.S. fundita?

| CautNume a răspuns:

Amurg

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Twilight.L-am vazut si eu.dar nu pe tot.A fost tare^^

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Filmul se numeste "twilight"(amurg). Este primul din aceasta serie, cu acelasi nume.Ar fi bine sa te uiti si la urmatoarele(din aceeasi serie): luna noua, eclipsa. Pe 18 noiembrie parca,anul acesta, apare prima parte din zori de zi. Vampirul de care ziceai tu se numeste "edward cullen", care se indragosteste de "bella swan".
In rolul lui edward este robert pattinson iar interpreta bellei este kristen stewart.

| Kesha1428 a răspuns:

Amurg,sau in engleza:twilinght, funda?;happy

| Rebe97 a răspuns:

Amurg... mai stiu unu' ceva de genu' Let the right on in (si asta'i fain)

| sabilopod a răspuns:

Ehm...si cum se face ca nu ai auzit de twilight pana acum? pe ce lume ai trait?

| lalalalala6323 a răspuns:

Amurg se numeste tongue

| Elena5874 a răspuns:

Amurg twilight :d

| Baky a răspuns:

Twilight - Amurg

| babylove a răspuns:

Twilight

| Bulinaaaaa a răspuns:

Amurg- twlight
te sfatuiesc sa urmaresti toate filmele din seria asta. sunt superlove struck.
sh daca vr posi sa citesti sh cartilelove struck
byehappywinking

| Denii_6593 a răspuns:

Twilight happy

| crazy125 a răspuns:

Amurg.

| Budinca a răspuns:

Numele filmului e Twilight, dar filmul are mai multe seriale de fapt sunt 3
Dar filmul de pe proTv` e Twilight- Amurg

| Dudah a răspuns:

Twilight-prima parte. funda?

| RegeleRasului a răspuns:

Twilight-amurg face parte din seria twilight celelalte filme din aceasta serie se intituleaza new moon*(luna noua) eclipse(eclipsa) si zori de zi (MERITA VAZUTE ) eu am ajuns la eclipse celelalta mi-au placut la nevbunie

| oNiXx a răspuns:

Twilight happy

| ßЦßЦ a răspuns:

Twilight.

| Itachi_6194 a răspuns:

Banuiesc ca Twilight

| qwerty9999 a răspuns:

Amurg