| Soowhaat01 a întrebat:

Hey TPU!

Ma intrebam, daca stiti cand vor incepe serialele "Iubiri Secrete" sau "Pariu cu viata", ca nexttopmodel stiu.

Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| bibilica99 a răspuns:

Pariu cu viata 17 sept., iubiri secrete in jur de 10 septembrie

| Alejandra4785 a răspuns (pentru bibilica99):

Iubiri secrete nu incepe pe 10 septembrie uite ce a spus Bogdan Marchidan(madalin) pe facebook Mai oameni buni sezonul 4 din Iubiri Secrete incepe in luna Septembrie! NU SE STIE DATA EXACTA! Nu o stim noi si o stiti voi? Daca continuati sa va dati cu parerea ca incepe pe 3, 7, 10, 16 etc nu faceti decat sa dezinformati telespectatorii serialului si asta nu-mi place! Incetati cu "ghicitul" asta ca incep sa va blochez profilurile!

| bibilica99 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Daca citeai cu atentie raspunsul meu ti-ai fi dat seama ca am zis data cu aproximatie.am zis ''in jur de 10 septembrie'' nu ca incepe pe 10 septembrie... si arunca si tu o privire pe site-ul
prima tv ca asa scrie''in jurul lui lui 10 septembrie''

| Soowhaat01 explică (pentru bibilica99):

Asa este. Asa a spus.

14 răspunsuri:
| Alejandra4785 a răspuns:

Nu se stie cand va incepe Iubiri Secrete se stie doar ca va incepe luna aceeasta dar nu se stie data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca Pariu cu Viata incepe pe 17 septembrie atunci cand incepe si scoala.s-a anuntat azi-dmineata la stiri.love struck eu una abia astept

| Soowhaat01 explică (pentru anonim_4396):

Stiu. Ma bucur ca mai avem 2 saptamani smug

| Alejandra4785 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubiri secrete nu incepe pe 10 septembrie uite ce a spus Bogdan Marchidan(madalin) pe facebook Mai oameni buni sezonul 4 din Iubiri Secrete incepe in luna Septembrie! NU SE STIE DATA EXACTA! Nu o stim noi si o stiti voi? Daca continuati sa va dati cu parerea ca incepe pe 3, 7, 10, 16 etc nu faceti decat sa dezinformati telespectatorii serialului si asta nu-mi place! Incetati cu "ghicitul" asta ca incep sa va blochez profilurile!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Si ce legatura am eu cu iubiri Secrete, ..eu am zis doar de Pariu cu viata..ca in rest nu ma intereseaza nici un serial.happy

| Alejandra4785 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze nu era pentru tine era pentru cea care a luat funda:-p am dat din greseala pe contul tau :-p

| federerdinamo a răspuns:

Pariu cu viata pe 17 septembrie.love struck Eu una abia astepe day dreaming...Restul nu ma intereseaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru federerdinamo):

Si pe mine la fel.big grin

| aida009 a răspuns:

Pariu cu viata si iubiri secrete incep in vreo 20, 20 si ceva septembrie. Funda

| Diablo14 a răspuns:

Pariu cu viata incepe pe 16 sau 17 septembrie iubiri secrete nu stiu daca afli sami spui si miewinking

| Anutza0 a răspuns:

Buna! stiu doar ca Pariu cu viata va incepe pe 17 septembrie!