| eleenuushcka a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva anime-uri gen Vampire Knight, tot o drama tot asa cu o poveste de dragoste ceva actiune? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Dance in the Vampire Bund
- Fortune Arterial: Akai Yakusoku
- Tsukihime
- Princess Resurrection
- Tsukuyomi: Moon Phase
- Kurozuka
- Rosario to Vampire (2 sez)
- Karin

Vizionare placuta!

P.S. Toate anime-urile sunt cu vampiri.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca un serial gen The Vampires Diares.
Ti-l recomand :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... Te rog sa incerci si Clannad (Are 2 sezoane, sezonul 2 numit Clannad After Story) Si Sword Art Online... Sunt cele mai de dragoste anime pe care le stiu, te implor sa le vizionezi laughing Sunt foarte foarte foarte frumoase, chiar daca ai dat funda, nu imi trebuie big grin tot ce vreau este sa te uiti la ele, pentru ca vad ca cel care nu are gusturi, numit ryuu, nu ti-a dat anime-urile protrivite sad Incearca Sword Art Online si cele 2 sezoane din Clannad big grin Cele mai reusite anime-uri de dragoste happy

| eleenuushcka explică (pentru anonim_4396):

laughing Mersi mult de tot o sa ma uit si la Clannad! SAO am vazut si mi-a placut mult de tot imi pare rau ca nu mai exista continuare! Raspunsul l-am declarat castigator pentru ca mi s-a parut cel ma potrivit pentru intrebarea pusa, chiar daca poate alte anime-uri imi vor placea mai mult! Oricum mersi mult de tot pentru raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru eleenuushcka):

Nu ai pentru ce happy E o placere sa ajut fanii anime tongue

| Cristina27061999 a răspuns:

- Tsukihime
- Princess Resurrection
- Tsukuyomi: Moon Phase
- Kurozuka
- Rosario to Vampire
- Lovely complex

| Frosch a răspuns:

Angel Beats, Chrono Crusade, Fourtune Arterial, Guitly Crown, Chaos Head, Shakugan no Shana, Aquarion Evol, Amnesia.

| Rony30 a răspuns:

Actiunea mai putina dar drama/romance chobits(un anime grozav ca si romanta!)
Amagami si amagami SS sunt amandoua sim based dar iti garantez ca-ti va placea, Angel beats pentru actiune si love mai putin, de asemenea campione pentru drama si actiune multa dar vezi cai si harem!
Si un last gift anilinkz.com pentru stream de animeuri la greu si calitate buna iar daca mai vrei idei ma gasesti pe myanimelist.net drept Rony30, te uiti la lista mea si te inspiri ok? Peace!

| eleenuushcka explică (pentru Rony30):

Mi-ar placea mai mult daca ar fi ceva si cu vampiri sincera sa fiu! Mersi oricum pentru recomandari!