| LiviuStefan a întrebat:

Hey TPU,
Mi-a povestit o prietena un film horror si vreau sa-l vizionez.
Ea spunea ca actorii principali erau 2 fete.Una filma iar cealalta era filmata si spuneau ele ca o sa ajunga vedete...Au pornit in lume si pe drum s-au mai intalnit ele cu niste tipi si o alta fata.La un moment dat li se opreste masina in desert si cei unii dintre ei mor...Prietena mea mi-a spus ca filmul are un final neasteptat si merita vazut.Nu stiu ce film este.Am niste banuieli dar nu sunt sigur. Oare o fi Masacrul din Texas.thinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeah laughing Intreab-o pe ea tongue

| AOLEVRIC a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea cum se cheama?

| LiviuStefan explică:

Nu mai stie laughing))!