| GojneaVlad a întrebat:

Vreau sa vad si eu un film Horror.
P.S. Sa nu fie " Exorcist, The Ring, The Grudge, Scary Movie, Masacrul din Texas, The Haunting in Conectium "

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Conjuring sau The Others.

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),The Cabin In The Woods (2012),Grave Encounters 1 și 2 (2011/2012),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),The Mist (2007),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),Oculus (2013),The Descent (2005),The Strangers (2008),You're Next (2011),Wolf Creek 1 și 2 (2010/2013),Deliver Us From Evil (2014),7500 (2014)

| Croampa a răspuns:

Exorcisarea lui emilly rose. big grin

| GojneaVlad explică (pentru Croampa):

Ce zic eu ce intelegi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Croampa a răspuns (pentru Croampa):

Adica ce daca nu le-am vazut, am auzit ca ramai cu traume daca n-ai varsta corespunzatoare, nu e de ajuns?
Si da, sunt filme complet diferite, cum adica ce inteleg eu, nu sunt chiar anormal sa nu fac diferenta din doua filme...

Răspuns utilizator avertizat
| GojneaVlad explică:

Un film horror pe care l'ati vazut si voi, ce mama masi e atat de greu.
Sclavilor numai copiati filme dupa Cinemagia pe care nici macar nu le stiti straight face

| dennyell a răspuns:

The conjuring
Grave encounters 1
Cele mai bune!