| cristianului a întrebat:

Mie mi-au placut mult filmele G-Force, Alvin and the chipmunks si as vrea si altele de genul asta.

Dau FUNDA celor mai multe si mai frumoase!

MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Pai in genul lui Alvin and The Chipmunks ar fi (adica animatie):
Despicable Me
Despicable Me 2 care va aparea
Monster University
Hotel Transylvania
Turbo, care o sa apara si pe care il astept
Epic
Bolt
Sau daca tu preferi ceva gen G-Force, cu animalute mici:
Stuart Little 1 si 2
Sau
Underdog
Funda?

| Muwz a răspuns (pentru Muwz):

Bine, Underdog e cu un caine, deci nu poate fi numit animalut mic... laughing Se aseamana cu G-Force pentru ca acel caine are super-puteri si stiu ca acei hamsteri nu aveau puteri, ci simtul umorului si creierul mai dezvoltat si arme; deci o lasam asa, se aseamana si nu mai incerc sa argumentez de ce fiindca ma afund happy

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

The animal
back-up plan
dr. dollitle