| ellaella13 a întrebat:

nu stiti daca exista kdrama you're beautiful sezonul 2? daca e pot sa-o vad online? mi-ati putea da si mie site-ul?puppy dog eyes pls!

Răspuns Câştigător
| Kissmeagain a răspuns:

Imi pare rau, insa drama coreeana You're Beautiful are nu stiu 16 episoade, si se termina cu acel concert in care Tae canta melodia tatalui lui Go Mi Nyu :D
Insa este un serial coreean in care joaca Park Shin Hie [Go Mi Nam] si actorul care l-a jucat pe Shin Woo.Este tot despre muzica si ti-o spun, e superb.
Il poti vedea pe http://viki.com cu subtitrare in romana, la fel si o groaza de alte seriale coreene.
Have fun