| Tokaghero a întrebat:

Exista cumva sezonul 2 din regele shamanpuppy dog eyes? Daca da, stiti cumva vreun site de unde il pot vedea online?

Răspuns Câştigător
| Bubbchac a răspuns:

Nu exista. Shaman King se termina atunci cand se lupta pentru ultima oara. Numai stiu sigur, am vazut seria cand inca era la TV. Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

3 răspunsuri:
| Kena a răspuns:

"lumipapusica" da tu de unde mai stii ma? Au venit aia de la Jetix la tine si ti'au zis ca va aparea laughing esti jalnic frate cica "va aparea"
cu toti stim ca nu va mai aparea sau sunt niste sanse de 40-55% sa apara...I'a uimestema

| Kotoko98 a răspuns (pentru Kena):

Ai mare dreptatelaughing in primul rand regele shaman e de mult aparut adica cam din 2003 doar nu stateau ei acum pana in 2012 sa puna al 2-lea sezon...regele shaman s-a terminat si punct. Si ca sa fie si pers de mai sus lamurita am sa intreb un prieten care sta in japoniabig grin

| lumipapusica a răspuns:

De fapt, exista sezonul 2 dar va aparea in vara anului 2012.Deci trebuie doar sa asteptam pana la varabig grin.