| Izukie00 a întrebat:

Pentru fanii Suleyman mAgnificul: Ce credei? Va muri Hurrem?

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Eu zic ca nu pentru ca e unul dintre actorii principali actori cu m-ar fi suleyman si e si posibil pentru ca multe filme de pe kanal d sau termina urat cu m-ar fi unu nu mai stiu cum se numea s-a terminat cum actorul principal trebuia sa se casatoreasca si s-a dus intro camera si al luat pistolu si sa inpuscat. deci e posibil dar zic ca nu va muri. Funda?

4 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Da

apropo http://www.youtube.com/watch?v=b5xreIfdbgo da si tu like +subscribe. multumesc anticipat

| Georgiana2505 a răspuns:

Eu nu cred ca va muri Hurrem.

| Izukie00 explică:

Scuze. credeti*

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Nuuuu