| veronika21 a întrebat:

cei care urmaresc suleyman magnificul, stiti cumva cum va muri hurrem si in ce episod?

5 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Fii sigura ca peste mult timp, mai ales dupa pauza pe care au facut-o cei de la KANALD. Nici in Turcia nu s-a ajuns la acel episod. In plus s-ar putea ca actrita sa nu o mai joace pe Hurrem pentru ca sufera de o depresie.

| Giulia97Anna a răspuns:

Hurrem va muri parca in episodul 99. Iar cauza mortii sale va fi Hatice.Adica Hatice o ii va face vraji si v-a incerca sa o otraveasca. Ceea ce spun este adevarat.Pe facebook gasesti multe pagini dedicate serialului Suleyman Magnificul.Si de asemenea gasesti informatii si poze interesante. Daca ai facebook poti cauta pagini, scrii doar Suleyman Magnificul si ai sa vezi ca vor aparea mai multe pagini.

| veronika21 explică (pentru Giulia97Anna):

Stiam de chestia asta. am vazut ca ar omori-o hatice pe hurrem sugrumand-o

| MariaAna1996JqYv a răspuns:

Buna! Stiu foarte bine ca hurrem nu va muri in episodul 99 si nici in 100.Hurrem va muri aproape de sfarsitul fimului, suferind de cancer. Funda?

| veronika21 explică (pentru MariaAna1996JqYv):

Nu sunt sigura stiam ca in 123 sugrumata de sah si hatice. de-asta am zis sa vad parerile voastre