| PufuletiMov a întrebat:

recomandari de filme bune si sau seriale.

Răspuns Câştigător
| Satres a răspuns:

Filmenerdatman(toate filmele din 2005 incoace) adica 3.
-The hangover toate 3
-Lord of the rings toate 3
-The hobbit toate 3
-The godfather toate 3
-Interstellar
-Into the wild(biographic -e genial)
-James Bond 007 (din 2006 incoace adica 3)
-Mai primesti si de la altii
SerialefrustratedOST
-The Mentalist
-Prison break
-Breaking bad
-Lie to me
-House of cards
-Si aici mai primesti de la altii
Sper ca te-am putut ajuta, vizionare placuta happy

| PufuletiMov explică (pentru Satres):

The mentalist asta ii chiar asa fain?

| Satres a răspuns (pentru PufuletiMov):

Da, e foarte fain gandit, e preferatul meu. Ai si ce invata din el happy

| PufuletiMov explică (pentru Satres):

Bun Multumesc frumos o sa-l incerc si eu i-am citit descrierea acum cateva zile mi-a placut, da nu am fost asa convins daca sa incep sa-l urmaresc sau nu. happy

| PufuletiMov explică (pentru Satres):

Cate sezoane are?

| Satres a răspuns (pentru PufuletiMov):

6, al 7-lea e in derulare au cate 20-24 episoade

13 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Seriale -
Supernatural
Reaper
Doctor Who
Filme :
American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9
A haunted house 1, 2
Jumper
The Maze Runner
Percy Jackson 1, 2
Undisputed 2, 3
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5,6
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Haunting of Whaley house
Yeti : curse of the snow devil
Cabin fever 1, 2, 3. Si mai sunt dar uita-te intai la astea. Sper ca o sa iti placa( daca nu le-ai vazut deja) Vizionare placuta!

| BeAmazing a răspuns:

Seriale: Lie to me; The mentalist; Revenge
Filme: The ugly truth; The first time; The Fifth Element; The proposal; He's not just that into you; Lockout; The jumper; Maleficien; I am number four.

| Satres a răspuns:

Daca iti place misterul, LOST e un serial genial (si daca nu, tot e laughing )

| Satres a răspuns:

Mai am:
-Undisputed
-The raid
-Shutter island
-Inception
-The prestige
Seriale:
-The leftovers
-The walking dead

| Nerali a răspuns:

Filme:Crimele din innocence, Blended, La amiaza, Toate filmele cu agentul 007 etc.
Seriale:Baby daddy, pretty little liars, american horror story, the lying game

| Cristinaaa4 a răspuns:

Buna. Stiu ca a trecut craciunul dar, inca e iarna, nu? Deci iti pot recomanda inca citeva filme:Snow, Snow 2: Brain Freeze,Christmas Every Day,A Holyday for Love,Snowglobe.
Peurma, iti recomand niste seriale care cred ca iti vor placea mult: Baby Daddy,Bunheads,Chasing Life,Gossip Girl, The fosters, Gilmore girls, Young&hungry... si daca nu ai privit Pretty little liars, uita-te chiar acum! E un serial super big grin

| PufuletiMov explică (pentru Cristinaaa4):

Hmm bune 2-3 seriale de acolo
mersi fain Cristinaaa4

| 4ndreyy a răspuns:

O zi pentru a ucide (2014)
Apocalipsa (2014)