| abxul a întrebat:

La ce seriale bune va mai uitați? Recomandări? happy

Răspuns Câştigător
| Larii11 a răspuns:

Pretty little liars happy

9 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

White collar
switch at birth
neveste disperate
elementary

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Singurul serial care-l mai urmăresc (deși de la un timp nu o mai fac, pentru că se tot reiau, așa-i la noi! ) este Hercule Poirot! Îmi place mustăcioara lui, deși în realitate n-aș suporta-o la un bărbat, dar numai faptul că e lipită "strategic" mă amuză, nu mai zic că îi sclipește atât de tare!

| faramatania a răspuns:

Elementary
Alcatraz
Anger Management
Beauty and the Beast
Jane By Design

| kiv1990 a răspuns:

Buna,
poti sa incerci ve te uiti la:
1)merlin
2)the vampire diaries
3)nikita
4)supernatural
5)smallville
6) hawai 5.0 / politia hawai
7) Fringe (Сериал 2008-2012)
8) Dexter (Cериал 2006-2012)

asteas cele mai bune pe care le-am vizionat. Enjoy

p.s. daca cunosti limba rusa vezi http://filmix.net/ cel mai bun site, viteza super(chiar fara logare), fara publicitate in timpul filmului

| abxul explică (pentru kiv1990):

Merci frumos! happy

| MaNDwN a răspuns:

Prison Breakbig grin!

| Alexandra_Moldovanu_1993 a răspuns:

Funda mai intai.

Eu ma uit pe Kanal D la un serial pe nume Fatmagul.

Este cel mai interesant serial pe care l-am vazut sau daca vrei sa te uiti la alteva cauta pe internet serialele ( de la serialul 1 rolling on the floor normall!

- Iubire Ascunsa
- Stapana inimii
-Alliye fara copii mei niciodata
Sper ca te-am ajutatv FUNDAAAAA|?|

| Tz_Patricia_1990 a răspuns:

Suits si Boston Legal. happy

| Narcis_Diaconu_1994 a răspuns:

Asta este lista de seriale vazute,poate iti este de folos :
Supernatural,Dexter,Fringe,The Mentalist,Prison Break,Californication,C.S.I,Lost,Heroes,Blue Montain State,Game of Thrones,Arrow,Continuum,Revenge,Breaking Bad, Chuck, Revolution, Suits, Transporter the series!