| Calyboy a întrebat:

sambata trecuta am vazut un film care mie mi-a placut mult. E vorba de doi adulti care sunt divortati, se intalnesc si in curand se logodesc.Fiecare avea cate 5 copii deci in total erau 10. Femeia era blonda si copii ii avea saten spre negru(cum avea Avril inainte sa fie blonda) iar barbatul era brunet si copii lui cred ca tot bruneti.Asa la inceput cei 10 copii nu se intelegeau dar au reusit pana la urma, dar chiar atunci parintii s-au certat.Copii i-au adus pe amandoi la acelasi hotel, s-au impacat si s-au casatorit.Cum se numea filmu?

Răspuns Câştigător
| jane_5414 a răspuns:

I do, they don't

4 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Http://www2.novamov.com/player.php?v=4bea6b1dad0d5 daca ti-a placut tare il poti revedea aici cu subtitrare!

| Th3eo a răspuns:

Yours, mine, ours

| Calyboy explică:

Nu, scuze!

| Calyboy explică:

Nu e asta! In film copii au incercat sa organizeze o petrecere supriza dar fata cea mai mare a cazut de pe scara si si-a rupt piciorul! Si era una gen Avril numita Moiera.